Series
Ratings
34
Graceful FamilyRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5