Movies
Ratings
207
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 5.0
The DefenderRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The IsleRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 3.0