Titles you rated
The Hangover Part IIIRated ★ 4.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 2.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5