Movies
Ratings
826
The HoldoversRated ★ 4.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 3.5
Enter the Clones of BruceRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0