Titles you rated
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Doraemon: Nobita and the Legend of the Sun KingRated ★ 3.0- Doraemon: Nobita and the Winged BravesRated ★ 2.5
- Doraemon: Nobita and the New Steel Troops: ~Winged Angels~Rated ★ 3.0
Doraemon the Movie: Nobita's New Great Adventure Into the Underworld - The Seven Magic UsersRated ★ 3.0- Doraemon: The New Record of Nobita, SpaceblazerRated ★ 2.5
Doraemon: Nobita in the Wan-Nyan Spacetime OdysseyRated ★ 3.0- ドラえもん のび太の宇宙開拓史Rated ★ 2.0
- Doraemon: Nobita and the Galaxy Super-expressRated ★ 1.5
- Doraemon: Nobita and the Spiral CityRated ★ 3.0
- ドラえもん のび太の創世日記Rated ★ 1.5
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 2.0- Doraemon: Nobita Drifts in the UniverseRated ★ 2.5
Doraemon: Nobita and the Green Giant LegendRated ★ 1.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 2.5