Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0