Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0