Movies
Ratings
65
TitanicRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
From Paris with LoveRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0