Movies
Ratings
23
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 1.0
JokerRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0