Titles you rated
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 4.5
At EighteenRated ★ 2.0
Love AlarmRated ★ 3.5- YellowRated ★ 3.0
TemptedRated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5