Titles you rated
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
No Longer HeroineRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0