Titles you rated
DuelistRated ★ 2.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 2.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.0
GORated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 1.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
The OmenRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 2.0
ChampionRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Mokpo the HarborRated ★ 0.5
The CounselorRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 4.0