Movies
Ratings
150
Rain ManRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0