Movies
Ratings
401
FrankensteinRated ★ 4.0
CatsRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Daytime Shooting StarRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 0.5
After YangRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5