Movies
Ratings
33
Love, RosieRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
ItRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
I, TonyaRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0