Movies
Ratings
188
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 2.0
PossessionRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 4.0
Memoir of a SnailRated ★ 4.0
CrashRated ★ 2.5
FlowRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 2.5