Movies
Ratings
50
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0