Movies
Ratings
46
MoonlightRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Gekijouban Argonavis: AxiaRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Colors WithinRated ★ 0.5
A Few Moments of CheersRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
YesterdayRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0