Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.0
- K-ON!Rated ★ 0.5
BANANA FISHRated ★ 5.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 2.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 2.5
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme Anima +Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 1.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Argonavis from BanG Dream!Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5