Movies
Ratings
367
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 3.5
LucyRated ★ 0.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5