Titles you rated
Migi & DaliRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 0.5
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5- Rosen MaidenRated ★ 5.0
- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 5.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 5.0
Classroom of the EliteRated ★ 5.0
KatanagatariRated ★ 4.5
Maid Sama!Rated ★ 4.0- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 4.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 4.0