Titles you rated
The AttorneyRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 2.0
Blade: TrinityRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Flying Swords of Dragon GateRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0