Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0