Movies
Ratings
161
The Big SwindleRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
The Nice GuysRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0