Titles you rated
BabylonRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 1.0
The ReaderRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 1.0
SicarioRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
ElleRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 0.5
La La LandRated ★ 5.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5