Titles you rated
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The HappeningRated ★ 3.0
King KongRated ★ 5.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0