Movies
Ratings
50
Bride WarsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
CouplesRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.5
27 DressesRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
She's Out of My LeagueRated ★ 5.0
It BoyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The InternRated ★ 2.5
A Day for an AffairRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 2.5
My Ordinary Love StoryRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0