Series
Ratings
88
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0