Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0