Series
Ratings
128
My Horrible BossRated ★ 2.0
The Big CRated ★ 3.0
Love in Her BagRated ★ 1.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 1.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0- Mr SelfridgeRated ★ 4.0
- Mr SelfridgeRated ★ 4.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 4.5