Series
Ratings
15
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5