Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.0
UprisingRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
FallRated ★ 2.5