Titles you rated
Adventure TimeRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 2.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
LostRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0