Movies
Ratings
429
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Freakier FridayRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 2.0
100 Liters of GoldRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
The Animal KingdomRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5