Series
Ratings
68
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0