Movies
Ratings
137
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5