Movies
Ratings
1248
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.0
1917Rated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0- WeddingRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0