Series
Ratings
30
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.5- TerroirRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.5
Witch Yoo HeeRated ★ 4.5
La Dolce VitaRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5
Road No. 1Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 2.5- Family's HonorRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 4.0