Series
Ratings
278
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0- Saiyuki ReloadRated ★ 4.0
Gensomaden SaiyukiRated ★ 4.0- Saiyuki Reload BurialRated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 4.0- GHOST HOUNDRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0- 암호명 이웃집 아이들의 무시무시한 모험Rated ★ 5.0
- 암호명 이웃집 아이들 작전명: 0호를 찾아라Rated ★ 4.0
KRated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 4.0
Aria the OriginationRated ★ 5.0
ARIA The AnimationRated ★ 5.0
Aria the NaturalRated ★ 5.0
Library WarsRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Log HorizonRated ★ 5.0- BernardRated ★ 3.0
- Hare+Guu FinalRated ★ 4.0