Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 2.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5