Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 2.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
RampantRated ★ 1.5
VenomRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 2.0