Series
Ratings
105
Gossip GirlRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 3.0
Full House Take 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 2.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.0- School 2Rated ★ 2.5
- School Season 1Rated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 1.5