Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
HostilesRated ★ 1.5
BoltRated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
The Light Between OceansRated ★ 3.0
JobsRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
The VowRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0