Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 2.5