Titles you rated
Good GirlsRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Angel's ChoiceRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0- I Need a FairyRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 1.5
Marriage ContractRated ★ 2.0