Movies
Ratings
120
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
CarsRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Death BellRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
MossRated ★ 0.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 0.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5