Movies
Ratings
26
FlippedRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Stake LandRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0