Movies
Ratings
662
BurningRated ★ 3.5
Elvira MadiganRated ★ 2.5
PsychoRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 3.0
Barry LyndonRated ★ 2.5
The Scent of Green PapayaRated ★ 1.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 2.5
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 5.0
Bring Me HomeRated ★ 2.5
The PostRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 0.5
The Garden of Sinners: Future Gospel - Extra ChorusRated ★ 3.5
The Garden of Sinners - Chapter 7: A Study in Murder (Part 2)Rated ★ 3.5
The Garden of Sinners - Chapter 2: A Study in Murder (Part 1)Rated ★ 3.5
The Garden of Sinners - Chapter 6: Oblivion RecordingRated ★ 3.5
The Garden of Sinners - Chapter 4: The Hollow ShrineRated ★ 4.0
The Garden of Sinners: Future GospelRated ★ 3.5
The Garden of Sinners - Chapter 3: Remaining Sense of PainRated ★ 3.5