Series
Ratings
100
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 2.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 5.0
Carnival PhantasmRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 5.0
HellsingRated ★ 3.5
Prison SchoolRated ★ 2.5
Seitokai Yakuindomo Season 2Rated ★ 4.5