Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
The Barefooted YouthRated ★ 3.0- StarRated ★ 4.0
- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 4.0
- PilotRated ★ 3.0
Guardian AngelRated ★ 3.0- GhostRated ★ 4.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 3.5- The Final MatchRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0- LA ArirangRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
- School Season 1Rated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
MRated ★ 4.0